Autostany, Stany na auto

Stany na auto

Strešné autostany sú jednou z najzaujímavejších inovácií po strešných nosičoch. Ak radi kempujete alebo výletujete, pohodlie bezpečného a pohodlného stanu do auta nemožno preceňovať. Od rýchlosti a jednoduchosti zloženia ( len pár minút a zvládnu to aj ženy ), hlavnej výhody a to vyvýšenia od zeme (ďaleko od záplav a voľne žijúcich živočíchov) až po pokoj v duši s vedomím, že môžete pohodlne spať kdekoľvek. Stan na auto je najväčšou investíciou, akú môže každý overlander alebo dobrodruh urobiť. Autostany sú vhodné aj pre rodiny s deťmi, ktoré túžia po dobrodružstve v prírode a tiež pre každého, kto si rád vychutnáva samotu alebo naopak extroverti, ktorí milujú dobrodružstvo v kempoch. Stany na auto sú cenovo dostupné a stávajú sa veľmi obľúbené pretože pri troške kreativity a plánovania je to podobne pohodlná dovolenka ako v karavane, prípadne obytnom prívese ale za pomerne nižšiu cenu. 

Ako si vybrať stan na auto ? 

Stany na auto sú investícia na niekoľko rokov, preto je potrebné si premyslieť koľko osôb bude v danom stane spať. Pre mladých ludí, ktorý ešte netúžia po rodine úplne postačujú stany pre dve osoby.  Pre rodiny s deťmi je potrebné vybrať určite väčší stan. Ak niekto rád kempuje iba v lete je možné siahnuť aj po lacnejších verziách stanov, avšak ak ste dobrodruhovia aj v chladnejších mesiacoch tak určite vyberajte stany, ktoré dobre odolávajú vetru a dažďu. 

Prečo si vybrať strešný stan Thule Tepui?

Strešné stany Thule Tepui sú dokonalým spôsobom, ako prekročiť hranice a preskúmať svet zhora. Či už sa chystáte na drsný výlet alebo jednoducho zdieľate čas s rodinou vonku, je to všetko, čo potrebujete pre nekonečné dobrodružstvo. Thule Tepui je dôveryhodným lídrom v strešných stanoch.