Crunch CBP500 - set

Crunch CBP500 - set

So základnou sériou zosilňovačov Crunch GPX, prišli na trh tiež výhodné sety obsahujúce tieto zosilňovače. Set obsahuje 30 cm subwoofer s výkonom 350 W, zosilňovač Crunch GPX500.2 a komplet potrebnú kabeláž pre pripojenie. Výhodná cena tohto setu Vám v podstate šetrí náklady na kabeláž.

 

S týmto setom máme veľa skúseností, hoci osobne skôr radšej sety pre zákazníkov skladáme. Spoľahlivosť tohto setu je úžasná, nikdy sa totiž nevrátil jediný na reklamáciu. Vysoká citlivosť subwoofera Crunch zase zaisťuje, že aj tých 250 reálnych Wattov zo zosilňovača bohato stačí. Väčšina ľudí čo sadne do svojho novo ozvučeného vozu setom Crunch CBP500 je potom skôr prekvapená, ako veľmi daný set hrá.

Jedná sa o bassreflexovou ozvučnicu, ktorá dokáže vytvoriť poriadny tlak.Toto je jednoduchá cesta k ozvučeniu, ak Vám v aute chýbajú basy. Je potreba mať "aftermarketové" autorádio, kvôly signálovým káblom. V prípade orig. rádia sa set dá pripojit pomocou High-low adaptéra a vtedy je nutné počítat ešte s investíciou cca 20,- eur. 

 

Technické parametre : 

 

Zosilňovač GPX500.2

Subwoofer GPX350 - 350/700 W RMS

Káblová sada 10 qmm - Obsahuje: napájacie, signálové a spínacie káble, pojistkové púzdro s pojistkou.

Parametre
Výrobca Crunch
Parametre produktu