28.2. - 1.3.2024 Dovolenka. Objednávky neodoslané do tohoto termínu budeme vybavovať od pondelka 4.3.2024

Ďakujeme za pochopenie

Odhlučnenie automobilov

Nechajte si odhlučniť auto a užívajte si jazdu bez zbytočného hluku 

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí svoj automobil nielen vlastnia, ale aj naplno využívajú, tak určite dosť intenzívne vnímate hluk, ktorý sa šíri v interiéri. Hluk pochádza od motora, batožinového priestoru, kolies a zmes všetkých týchto frekvencií tvorí veľmi rušivý prvok pri cestovaní, či už do práce, na obchodné stretnutia, rodinné výlety, alebo dovolenky. Väčšina automobilov, ktoré sa v súčasnosti vyrábajú nemajú takmer žiadnu zvukovú izoláciu a preto sa hlučnosť v autách posledné roky výrazne zvýšila. 

Tlmenie a odhlučnenie automobilov, ktoré ponúkame zamedzí nežiadúcim vibráciám karosérie, vnikaniu hluku do interiéru a tým sa zlepší a skvalitní Vaša jazda a samozrejme aj počúvanie hudby, ktorá neodmysliteľne patrí k cestovaniu. Každý automobil má inú konštrukciu a diametrálne odlišnú akustiku. Na základe technického riešenia Vášho vozidla navrhujeme najvhodnejší spôsob tlmenia a použitia materiálu, ktorý namontujeme a následne Vaše auto znovu zmontujeme tak, aby všetko lícovalo ako predtým. 

Na tlmenie auta využívame  profesionálne zariadenia a materiály najvyššej kvality. Všetky materiály sú certifikované, bezpečné a namontované tak aby držali mnoho rokov. Každý zákazník okrem profesionálnej montáže dostáva aj fotodokumentáciu našej práce a použitých materiálov. Zakladáme si na lojalite, férovom prístupe a aj po niekoľkoročnom pôsobení máme nula reklamácií na naše služby. 

 Čo Vám ponúkame? 

Vyzdvihneme si Vaše auto

Pick-up služba

Odhlučnenie auta aj cez víkend

Flexibilná pracovná doba

Tlmenie auta zvýši komfort počas jazdy

Okamžité zlepšenie

Neplytvajte svojim časom. Vyzdvihneme Vaše auto a privezieme hotové naspäť.

Nemáte cez týždeň čas? Po dohode môžeme Vaše auto vytlmiť aj cez víkend.

Okamžité zníženie hluku a zvýšenie kvality zvuku vo Vašom automobile

Aká je cena za odhlučnenie auta?

Cena za odhlučnenie dverí

cca 100-120€/ks

Tlmenie a odhlučnenie dverí hrá veľmi dôležitú úlohu hlavne pri výmene reproduktorov v aute, ale taktiež pre skvalitnenie zvuku tých pôvodných, ktoré sa v aute nachádzajú. Vytlmením dverí získate iný pocit pri zatváraní a otváraní, nakoľko sa odstráni takzvaný plechový zvuk a vo vašom aute sa celkovo zlepší akustika, pretože množstvo hluku do auta prechádza cez dvere.

Cena odhlučnenia podbehov

cca 75-100€/ks

Tlmenie a odhlučnenie podbehov má veľký význam pre zníženie hluku, ktorý prichádza do interiéru vášho auta od kolies. Čím väčšie a širšie kolesá má Váš automobil, tým vyššia je nutnosť tento priestor odhlučniť.  Takmer každý zákazník, ktorý k nám za posledné roky prišiel tlmil práve podbehy, nakoľko hluk ktorý prichádza od kolies, je veľmi rušivý a často spôsobuje bolesti hlavy pri šoférovaní, ale aj po ňom. 

Cena za odhlučnenie kufra

cca 400-500€

Tlmenie a odhlučnenie kufra, teda zadného batožinového priestoru hrá dôležitú úlohu pre zníženie hluku, ktorý do nášho auta vniká práve cez zadnú časť a šíri sa smerom vpred. Väčšina automobilov má v súčasnosti dosť veľký kufor, ale úplne minimálnu až žiadnu zvukovú izoláciu. Použitím tlmiacich materiálov sa zamedzí šíreniu hluku a vy si môžete spokojne užívať tichú jazdu. 

Cena za odhlučnenie kapoty

cca 80-100€

Tlmenie a odhlučnenie kapoty je veľmi dôležitým krokom, keďže pod prednou kapotou sa nachádza motor, ktorý počas cesty počujeme. Dôkladným a profesionálnym tlmením kapoty sa zníži prechod zvuku od motora smerom ku šoférovi a spolujazdcovi. 

Cena za odhlučnenie podlahy

cca 500€

Tlmením a odhlučnením podlahy získate úplne nový pocit z jazdenia, nakoľko množstvo zvukov a vibrácií sa šíri do interiéru práve cez podlahu. Použitím vhodných materiálov sa vytvorí bariéra, ktorá bude brániť prechodu týchto rušivých prvkov a vy si budete môcť užívať tichšiu cestu autom a tiež si užijete počúvanie hudby.

 

Odhlučnenie podlahy automobiluOdhlučnenie podlahy automobiluOdhlučnenie strechy automobiluOdhlučnenie strechy automobilu

Čo získate, keď necháte tlmenie auta na nás?

 

Úvodnú konzultáciu

Poradíme Vám, aké bude najvhodnejšie riešenie priamo pre Vás.

Zvýšenie komfortu

Atmosféru vo Vašom aute dostaneme na vyššiu úroveň.

Špičkové riešenie

Všetky výrobky vychádzajú z niekoľkoročného testovania z tých najlepších materiálov.

 Odhlučnite svoj automobil a užívajte si každú cestu.

Kde nás nájdete?