Nosiče bicyklov na ťažné

Nosiče bicyklov, stojany na bicykle a príslušenstvo

Máme obrovský sortiment nosičov bicyklov na montáž na strechu, zadnej montáže, montáže ťažného zariadenia a ďalších nosičov bicyklov...

Nosič bicyklov montáž na tažné zariadenie : Preprava až 4 bicyklov, jednoduché použitie a nakladanie, veľmi bezpečné, má dobrý prístup a uzamikanie. Podmienka je aby mal automobil ťažné zariadenie. 

Nosič bicyklov zadná montáž : Preprava až 3 bicyklov, relatívne lacné. Je to špecifické pre auto - nieje vhodný pre každé auto. Prístup k zavedeniu može byť zložitý.

Ako sa teda rozhodnúť, ktorý nosič bicyklov si kúpite? Do veľkej miery je to určené (1) počtom bicyklov, ktoré sa majú prepraviť, a (2) tým, ktoré nosiče bicyklov sú vhodné pre vaše auto. Keď sa rozhodnete, ktorý typ (typy) zvolíte, musíte zvážiť štýl, funkcie a cenu. Nosič bicyklov na ťažné zariadenie môžete namontovať na akékoľvek auto, ktoré môže niesť ťažnú guľu, a strešné nosiče bicyklov na akékoľvek auto so sadou strešných nosičov. Ale všetky nosiče bicyklov "zadnej časti auta" sú špecifické pre vozidlá.

Nosiče bicyklov YAKIMA

Opäť inovácia, najmä s radom ťažného zariadenia JustClick nosiče, kolesové alebo prepravované v sklopenej polohe, minimálne namáhanie chrbta pred umiestnením na ťažnú guľu zhora a uzamknuté na mieste, keď je plošina na držanie bicykla zatlačená nadol.

Nosič na montáž strechy FrontLoader drží bicykel za prednú časť koleso - ďalší patent Yakima; dávajte si pozor aj na HighRoad, ich nosič prémiových pneumatík.

YAKIMA nosiče na bicykle

Využite deň a vezmite si bicykel tam, kde nikdy predtým nebol s našimi stojanmi na bicykle. Nosiče bicyklov YAKIMA zabezpečia vašu dvojkolesovú krásu vo vašom vozidle pre plynulú jazdu. Použite ťažnú guľu na prepravu až štyroch bicyklov na nosiči ťažných gúľ a choďte kamkoľvek chcete. Je to super jednoduché: stačí kliknúť a ísť