Nosiče bicyklov, stojany na bicykle a príslušenstvo

Nosič bicyklov montáž na strechu : Preprava až 4 bicyklov - každý bicykel bude potrebovať 1 nosič. Nosič drží bicykel vzpriamene a bezpečne a sú uzamikateľné. 

Ako sa teda rozhodnúť, ktorý nosič bicyklov si kúpite? Do veľkej miery je to určené (1) počtom bicyklov, ktoré sa majú prepraviť, a (2) tým, ktoré nosiče bicyklov sú vhodné pre vaše auto. Keď sa rozhodnete, ktorý typ (typy) zvolíte, musíte zvážiť štýl, funkcie a cenu. Nosič bicyklov na ťažné zariadenie môžete namontovať na akékoľvek auto, ktoré môže niesť ťažnú guľu, a strešné nosiče bicyklov na akékoľvek auto so sadou strešných nosičov. Ale všetky nosiče bicyklov "zadnej časti auta" sú špecifické pre vozidlá.

Nosič na montáž strechy FrontLoader drží bicykel za prednú časť koleso - ďalší patent Yakima; dávajte si pozor aj na HighRoad, ich nosič prémiových pneumatík.

YAKIMA nosiče na bicykle

Využite deň a vezmite si bicykel tam, kde nikdy predtým nebol s našimi stojanmi na bicykle. Nosiče bicyklov YAKIMA zabezpečia vašu dvojkolesovú krásu vo vašom vozidle pre plynulú jazdu.

No item