Tepovanie a čistenie interiérov

Čistenie interiéru

Auto pre mnohých z nás nieje len dopravný prostriedok ale je to aj nás druhý domov na štyroch kolesách, pripadne mobilná kancelária. Aj napriek pravidelnému upratovaniu a povysávaniu v našich autách vzniká špina, nečistoty, fľaky a hlavne pach, ktorý v domácom prostredí už nedokážeme odstrániť. Asi každý z nás pozná ten pocit keď mu na sedačku vyliala káva, pripadne kvapla omáčka z burgera. Ak v aute deti konzumujú jedlo, tak taká zaschnuta čokoláda, pripadne prilepený cukrík a vyliaty džús nieje nič nové čo by rodičia nepoznali. Hlbkove tepovanie je technológia, ktorá nečistoty čistí až do hĺbky ( teda odstraňuje jadro znečistenia ) a následne povrch krásne dočistí. Na tepovanie používame kvalitnú anglickú autokozmetiku a čistiacu chémiu a vysokovýkonné talianske tepovanie stroje značky Santoemma. Používaním vysokokvalitnych produktov dokážeme rýchlo a dôkladne odstrániť nečistoty z vašich sedadiel, kobercov aj batožinového priestoru. Tepovanie neodstraňuje len nečistoty ale interiér auta krásne prevonania a všetky pachy a smrad sú zrazu preč. Po vytepovaní Vám zostane čisté a voňavé auto a povedzme si úprimne v takých autách sa aj najradšej vozíme.

Tepovanie je najbežnejšia služba zameraná na vyčistenie interiéru a výsledok po tepovani je poznať nielen na prvý, ale aj druhý a tretí pohľad. Pravidelným tepovanim udržiavate vaše auto čisté a voňavé a nemnožia sa Vám tam baktérie a alergény, ktorých je dnes všade neúrekom. Okrem tepovania Vám ponúkame aj ozonónovanie automobilu, ktoré prečistí klimatizáciu a interiér vášho auta bude zbavený alergénov, baktérií, plesní atď.

Používame

Santoemma Sabrina Maxi

Work Stuff

Auto Finesse

Tepovanie automobilu

2 x hĺbkové povysávanie interiéru vášho vozidla, kompletné tepovanie sedadiel ( + opierok hlavy ), dverí, podlahy, kobercov a batožinového priestoru. Po dôkladnom vytepovaní vozidla sa vyčistia všetky plastové časti interiéru, prístrojovej dosky a všetky prahy dverí.

Čas čistenia: cca 4-6 hodín 


Ozónovanie automobilu

Vysokoúčinná dezinfekcia, ktorá odstráni z vozidla všetky patogény, baktérie, vírusy a alergény. Ozonácia je spoľahlivá a najbezpečnejšia metóda, ktorá odstráni zdravotne nezávadný vzduch, zápach a vyčistí klimatizáciu. Výsledkom po ozonácií je čisté auto, bez škodlivýn a zápachov. 

Čas čistenia: cca 30 minút 


Tekuté stierače

Hydrofóbny film na povrchu skla zabraňuje vode, aby sa na povrchu udržala. Tým uľahčuje výhľad a odvod vody už pri rýchlosti 50 km/hod zároveň uľahčuje umývanie a následnú starostlivosť o okná Vášho automobilu. Overená životnosť nanesených 2 vrstiev na čelnom okne je až 5 mesiacov, na bočných oknách až 3x toľko. 

Aplikácia: cca 30minút


Cenník

Osobné auto Combi/SUV
Tepovanie automobilu 70€ 80€
Čistenie a impregnácia kože 90€ 95€
Ozónovanie automobilu 20€
Tepovanie detskej sedačky 15€
Tekuté stierače 15€/vrstva
Extrémne znečistenie (zvieracie chlpy, atď,...) príplatok až do +30%