Autorádiá

Moderné autorádia sú čoraz populárnejšie a jednoducho dokážu prehrávať hudbu z flash disku, telefónu, tabletu alebo pamäťovej karty. Autorádio Vám  ponúka možnosť prehrávania zvuku vo vysokom rozlíšení. Autorádia s CarPlay bezdrôtovo umožňujú používateľom iPhonu volať a prijímať hovory, pristupovať a písať textové správy, prehrávať hudbu a tak sa sústrediť len na cestu. Pokročilejšie modely  obsahujú aj GPS navigáciu. 

Podľa veľlkosti sa delia na 1 DIN autorádia a 2 DIN autorádia.

Autorádio vo veľkosti 1 DIN (180 × 50 mm) osadíte do väčšiny automobilov. 

Autorádio veľkosti 2 DIN (180 × 100 mm) osadíte do väčšiny automobilov po roku výroby 2000 avšak pri montáži je potrebné myslieť aj na nákup redukčného rámčeku. 

Ak chcete prehrávať hudbu z externých zariadení je pri kúpe  potrebné myslieť na to či Vám postačí klasická CD a DVD mechanika, prípadne chcete hudbu prehrávať z USB ( a teda flash diskov, mobilov, tabletov ... ). Moderné autorádia umožňujú prehrávať hudbu cez bluetooth a sú kompatibilné s HFP (Hands-Free Profile). S aplikáciami TIDAL alebo Deezer môžete pristupovať k zážitku streamovania zvuku vo vysokom rozlíšení. 

Autorádia s DAB/DAB+ ponúkajú vysokú kvalitu, lepší dosah a dostatočne veľkú ponuku staníc.

Autorádia Alpine obsahujú  vstavaný zosilňovač tiedy D a funkcie Hi-Res Audio a bezdrôtovú kompatibilitu Apple CarPlay a Android Auto (káblové), digitálne rádio DAB+, prehrávanie videa z USB, prehrávanie zvuku vo vysokom rozlíšení, handsfree Bluetooth a streamovanie zvuku. 

Autorádia Sony majú Bluetooth technológie na handsfree hovory a streamovanie hudby. Ovládate ich jednoducho na elegantnom dotykovom displeji. 

V našej ponuke nájdete aj autorádia Kenwood s technológiou Bluetooth pre hands-free hovory a streamovanie hudby a možte prehrávať hudobné  súbory MP3 / WMA / AAC / WAV / FLAC. 

Pri kúpe Vám veľmi radi poradíme a u nás v montážnej dielni ponúkame aj montáž autorádia a tak si všetko vybavíte na jednom mieste.