V ponuke nášho obchodu nájdete množstvo reproduktorov a audio komponentov, ku ktorým ponúkame odbornú montáž so zárukou nielen na tovar, ale aj na našu službu. Montáž autohifi prebieha pod odborným dohľadom a ponúkame tiež službu ladenia DSP zosilňovačov. Ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať s čo najvyššou odbornosťou a navrhnúť mu najvhodnejšie riešenie s prihliadnutím na jeho očakávania.

Veríme, že mnohým z Vás vytvárame veľmi kvalitný hudobný zážitok počas Vášho cestovania a ďakujeme za vašu dôveru.

Montáž reproduktorov, auto hifi, zosilňovačov prebieha v našej dielni vo Veľkom Lapáši pri Nitre. Na základe Vašej služby Vám bude vopred určený termín montáže, aj s časovou náročnosťou. Zákazníkom ponúkame aj odvoz do mesta Nitry, prípadne môžu využiť našu Pick-up službu.

VW Arteon - odhlučnenie strechy

VW Arteon - odhlučnenie strechy

Majiteľ toho nového VW Arteon má od novoty problém s nepríjemnými zvukmi od panoramatickej strechy. Napriek niekoľkým navštevám v autorizovaných servisoch mu s tým nedokázali pomocť. V našej dieľni sme problém odstránili v priebehu jedného dňa.


Peugeot 308 - výmena reproduktorov

Peugeot 308 - výmena reproduktorov

Majiteľ toho automobilu k nám prišiel s vyhorenými prednými a zadnými reproduktormi a jeho požiadavka bola výmena reproduktorov s čo najnižsím budgetom a tak sme na základe jeho požiadaviek vybrali reproduktory MTX a vymenili sme ich. 


Hyundai i30 - odhlučnenie

Hyundai i30 - odhlučnenie

Majiteľ tohto automobilu Hyundai i30 dennodenne jazdí po dialnici. Pri vyšších rýchlostiach je hluk v automobile veľmi vysoký a šoféra vyrušuje a často z auta vychádza unavený. Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorý jazdia po dialniciach takmer denne, tak Vám určite odporúčame vytlmiť predné podbehy a batožinový priestor. Tlmenie týchto dvoch častí malo byť prvé, ktoré vo Vašom automobile urobíte. 


Chevrolet Cruze - odhlučnenie dverí + montáž reproduktorov

Chevrolet Cruze - odhlučnenie dverí + montáž reproduktorov

Majiteľ automobilu Chevrolet Cruze k nám prišiel s poškodenými reproduktormi, ktoré sme vymenili za reproduktory Blam. Najideálnejšie riešenie pri výmene reproduktorov je aj vytlmiť predné dvere a tak dostať z týchto kvalitných reproduktorov maximum. 


Renault Arkana - odhlučnenie

Renault Arkana - odhlučnenie

Majiteľ tohto nového auta, krátko po kúpe zistil, že ho veľmi rušila rezonancie v predných dverách. Po konzultácií s našim technikom sa rozhodol tlmiť aj hluk príchadzjúci od predných kolies, ktorý tvoril veľmi hlučný a rušivý prvok. Po vytlmení dverí a podbehov s materiálmi STP a CTK


BMW F11 - kompletné ozvučenie

BMW F11 - kompletné ozvučenie

Máte vozidlo BMW so základným stereo sound systémom a chcete tam poriadnu a kvalitnú hudbu? Majiteľ tohto čierneho BMW F11 veruže chcel. A podľa nás sa rozhodol správne a s celkovým výsledkom práce sme boli maximálne spokojný.


Mazda 3 - spevnenie tapacírov

Mazda 3 - spevnenie tapacírov

Majiteľ motorového vozidla Mazdy 3 k nám prišiel s dosť špecifickým problémom. V aute má príplatkovú výbavu "Bose" a tapacír na predných dverách vydáva neustále nepríjemné zvuky.


Audi TT - Výmena reproduktorov a odhlučnenie

Audi TT - Výmena reproduktorov a odhlučnenie

Majiteľ vozidla sa sťažoval na to, že mu v dverách chýba reprodukor a chcel by celkovo v interiéri zlepšiť ozvučenie. Audi TT je využívané prevažne cez víkendy a na menšie výlety. Najvhodnejšou voľbou v tomto prípade bolo zvolenie reproduktorov od nemeckej značky Audio System.


VW Caddy - montáž DSP zosilňovača a subwoofra

VW Caddy - montáž DSP zosilňovača a subwoofra

Majiteľ tohto VW Caddy k nám prišiel s už vytlmenými prednými dverami a vymenenými reproduktormi. Zvuk v aute ale stále nespĺňal jeho očakávania a nakoľko v aute trávi veľa času, rozhodol sa systém doplniť zosilňovačom s DSP a subwooferom.


Mazda CX5 - odhlučnenie

Mazda CX5 - odhlučnenie

Tiež ste si kúpili nové auto a boli prekvapaný jeho hlučnosťou v interiéry? Majiteľ tejto Mazdy sa to rozhodol riešiť ihneď po kúpe. Po konzultácii sa rozhodol pre tlmenie kufra, dverí, prednej kapoty a priestoru medzi motorom a palubovkou.

Ďalej