Dekontaminácia laku

Dekontaminácia laku

Zvýšená úroveň premávky, práce na cestách a znečistenie spôsobili, že kontaminácia lakov je rýchlo rastúci problém. Automobily v dnešnej dobe čelia znečisteniu laku od asfaltu, častíc železa, miazgy zo stromov, priemyselného spádu a výfukovej sadze. Z tohto dôvodu sa neustále zdokonaľujú produkty a procesy, ktoré sa používajú na ich odstránenie.


Ako čistiť alcantaru

Ako čistiť alcantaru

Predtým, než sa pustíte do čistenia alcantary je nevyhnutné, aby ste sa poriadne pozreli na to, čo bude čistiť. Všímajte si hlavne oblasti, ktoré sú viac opotrebované, ktorým sa budete musieť vyhnúť, alebo im venovať väčšiu pozornosť.

Teraz, keď viete s čím budete pracovať, je čas na čistenie alcantary. Čistenie si predvedieme na interiéry BMW M3 CSL. Tento interiér má tri hlavné plochy pokryté alcantarou: sedadlá, volant a rukoväť ručnej brzdy. Tieto tri časti sú počas jazdy namáhané a môžu sa ľahko znečistiť a zmatnieť. 


Ako čistiť a ošetrovať kožu

Ako čistiť a ošetrovať kožu

Rovnako ako zvyšok vášho interiéru, aj kožené povrchy, ako sú sedadlá, volant a hlavica rýchlostnej páky sa používajú a opotrebovávajú denne. Keď sa nad tým zamyslíte, tak tieto povrchy podliehajú najväčšiemu opotrebovaniu vo vašom aute. Pri čistení so správnymi výrobkami a technikami je čistenie kože nenáročnou úlohou.


Ako čistiť motorový priestor

Ako čistiť motorový priestor

Pri čistení motora, je dôležité používať správne výrobky v správnom poradí. Motorový priestor ukrýva rôzne veľké plochy, rôznych materiálov, takže buďte pripravení nielen na veľké rovné plochy, ale aj na ťažko dostupné úzke miesta so silným nánosom špiny.