cca 75-100€/ks

Tlmenie a odlhlučnenie dverí hrá veľmi dôležitú úlohu hlavne pri výmene reproduktorov v aute, ale taktiež pre skvalitnenie zvuku tých pôvodných, ktoré sa v aute nachádzajú. Vytlmením dverí získate iný pocit pri zatváraní a otváraní, nakoľko sa odstráni takzvaný plechový zvuk a vo vašom aute sa celkovo zlepší akustika, pretože množstvo hluku do auta prechádza cez dvere.

cca 75€/ks
Tlmenie a odhlučenie podbehov má veľký význam pre zníženie hluku, ktorý predzádza do interiéru vášho auta od kolies. Čím väčšie a širšie kolesá má Váš automobil, tým vyššia je nutnosť tento priestor odhlučniť.  Takmer každý zákazník, ktorý k nám za posledné roky prišiel tlmil práve podbehy, nakoľko hluk ktorý pridzádza od kolies, je veľmi rušivý a často spôsobuje bolesti hlavy pri šoférovaní, ale aj po ňom.

cca 400-500€
Tlmenie a odhlučenie kufra, teda zadného batožinového priestoru hrá dôležitú úlohu pre zníženie hluku, ktorý do nášho auta vniká práve cez zadnú časť a šíri sa smerom vpred. Väčšina automobilov má v súčastnosti dosť veľký kufor, ale úplne minimálnu až žiadnu zvukovú izoláciu. Použitím tlmiacich materiálov sa zamedzí šíreniu hluku a vy si môžete spokojne užívat tichú jazdu.

cca 400-500€
Tlmením a odhlučením podlahy získate úplne nový pocit z jazdenia, nakoľko množstvo zvukov a vibrácií sa šíri do interiéru práve cez podlahu. Použitím vhodných materiálov sa vytvorí bariéra, ktorá bude brániť prechodu týchto rušivých prvkov a vy si budete môcť užívať tichšiu cestu autom a tiež si užijete počúvanie hudby.

cca 80-100€
Tlmenie a odhlučenie kapoty je veľmi dôležitým krokom, keďže pod prednou kapotou sa nachádza motor, ktorý počas cesty počujeme. Dôkladným a profesionálnym tlmením kapoty sa zníži prechod zvuku od motora smerom ku šoférovi a spolujazdcovi

Formular

FAQ

How many team members can I invite?

You can invite up to 2 additional users on the Free plan. There is no limit on team members for the Premium plan.

What is the maximum file upload size?

No more than 2GB. All files in your account must fit your allotted storage space.

How do I reset my password?

Click “Forgot password” from the login page or “Change password” from your profile page.

A reset link will be emailed to you.

Can I cancel my subscription?

Yes! Send us a message and we’ll process your request no questions asked.

Do you provide additional support?

Chat and email support is available 24/7. Phone lines are open during normal business hours.