Zmyselne inteligentný. Aj tak by sme mohli nazvať Mercedes triedy S. Vďaka jemne načrtnutým líniám tento sedan pôsobí veľmi jemne a charizmaticky. V interiéri tohto vozidla nájdete skutočne kvalitné materiály a prestížne prevedenie detailov palubnej dosky.

Avšak aj napriek skutočne výnimočným kvalitám tohto vozidla sa majitelia častokrát rozhodujú pre kompletnú výmenu reproduktorov a inováciu audio systému. Sériové reproduktory, ktoré su v tomto vozidle síce postačia menej náročnému šoférovi, avšak mnoho majiteľov týchto prémiových vozidiel, sú ľudia ktorí si v každom smere nájdu tú najvyššiu kvalitu a tú ponúka tialianska značka Steg.

Vtomto vozidle sme vymenili všetky sériové reproduktory za high-endové reproduktory Steg a na zvýraznenie basov sme pripojili minizosilňovač Match M 2FX.

Majiteľ tohto vozidla si už užíva svoju dynamickú jazdu so skutočne kvalitnou hudbou a ak aj vy máte Mercedes a chcete si užiť skutočný hudobný požitok aj na dlhých cestách, tak nás kontaktujte a navrhneme Vám riešenie a zrealizujeme montáž.

Mercedes Benz W222

Mercedes-Benz W222

Mercedes-Benz w222 Steg reproduktory

Mercedes-Benz W222 Steg reproduktory

Mercedes-Benz W222 Steg reproduktory

Mercedes-Benz Steg reproduktory