Máte vozidlo BMW so základným stereo sound systémom a chcete tam poriadnu a kvalitnú hudbu? Majiteľ tohto čierneho BMW F11 veruže chcel. A podľa nás sa rozhodol správne a s celkovým výsledkom práce sme boli maximálne spokojný. Viesť sa v tomto krásnom a štýlovom aute a pri tom  počúvať obľúbenú hudbu v high endovej kvalite ešte viac umocní pôžitok z jazdy. 

Auto má veľmi slušnú výbavu, avšak iba pôvodný majiteľ vie, z akého dôvodu dal do auta len základný stereo systém. Nový majiteľ sa rozhodol pre radikálnu zmenu a preto sme všetky reproduktory v aute menili za High-End reproduktory talianskej značky STEG a samozrejmosťou bolo aj pridanie zosilňovača Match UP7 DSP. Keďže pôvodná kabeláž nebola predpripravená na takýto zásah, museli sme natiahnuť niekoľko dodatočných káblov aby sme mohli celý systém zapojiť a naladiť.

Spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste. 

Máte záujem o podobnú montáž? Kontaktujte nás.

BMW F11 kompletné ozvučenie

BMW F11 kompletné ozvučenieBMW F11 kompletné ozvučenieBMW F11 kompletné ozvučenieBMW F11 kompletné ozvučenieBMW F11 kompletné ozvučenieBMW F11 kompletné ozvučenieBMW F11 kompletné ozvučenieBMW F11 kompletné ozvučenieBMW F11 kompletné ozvučenie